Bilietu pirkimo ypatumai Indijoje Varkala-Madgaon-Hampi-Arambol(Goa) by train

Ilgą laiką netraukė manęs Goa ir viskas.”Touristic place with Russians.”

Pagaliau susiruošiau.Iki toliau buvau daugiausia važiavęs iš Madurai i Varkala 9val.Ciagi iki Margarino Goa 19val.

Kaip perkami bilietai Indijoje?.Jei tvarkingai -prieš 2men- gauni norimą bilietą su gera kaina.Siuo atveju už 400rs.Bet kai sugalvoji čia ir dabar”-sudetingiau.

Gerai,kad yra TATKAL sistema,kai gali nusipirkti garantuotą bilietą kiek brangiau (už 600rs)dieną prieš.Arba rezervacijų kasoje arba irctc tinkle.Taciau negarantuota.Yra dar GENERAL- kai vieta negarantuota.(Apie mobilų internetą.Cia Indijoje prasidėjo žiauri kova tarp konkurentų. Tai mano providers “idea” dave neribotais pokalbius ir 28GB už 6€.)

Kelionė prasidėjo nestandartiškai.Kazkodel visą valandą mūsų kaimelyje nebuvo autobuso, nors paprastai jie važiuoja kas 10min.Atlekiau laiku,bet…Ant skelbimų lentos užrašas -traukinys į Goa vėluoja 4val.Na bet čia Indija,jei tas nervuoja -geriau nevaziuokit.Sulaukiau traukinio.Uzeinu į vagoną ,žiūriu ,kad mano vieta užimta jaunuolio.Jis irgi rodo,kad turi 4vieta.Ramiakas.Palaukem- atėjo palydovas ir liepė man keliauti į kitą vagoną aukštesnės klasės su AC.Bilietas jame brangesnis dukart “padare upgrade” Primokėti nereikejo.Tai Indija..

Pamaitino pietumis kaip lektuve-netgi davė pasirinkti chicken byriani
z

Ryta pasimatė Goa Udupi regionas.Kazko trūksta palyginus su Kerala -nera vandens,nėra ežerų- backwaters.,nors vietovės panašiai miškingos. Daugiau kalnų, uolų. Sausesnės vietos.Sekanti straukinys iš Madgaono į Hospete 8val.Jei

Važiuojant traukiniu vagone su AC, teikia pasiimti striukę,nes šaldo nuoširdžiai.Dziaugiausi, kad turiu vienintelį šiltesnį drabuzi liemenę.Pilnai užteko,nes dar duoda ir antklodę.Traukinio maršrutas labai dėkingas eina per kalnus.Nuostabus , kvapą gniaužiantys kalnų tarpeklių vaizdai ,kriokliai, miškai.Kelione neprilygsta, nors trukmė 8val.Ir nesustojamas mūsų maitintojų judėjimas : “cha,Kofi,chipsai, ir tt girdisi šūksniai.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s