Filipinų salos

Struktūra salų panaši. Ar tai Cebu ar Panglao,ar Bohol :aplinkkelis apie salą-“circumferentia“.Jūros daug nematyti ,nes užstoja miškeliai, medžiai.Yra kelios vietos su smėlio pliazais.

Jos okupuotos viešbučių.Dažnai net šlagbaumas pastatytas -ima mokestį apie 1$ su skuterių apsauga.Pas mus prie gero pliažo ištisas miestelis įsikūręs -Alona.Ten vyksta intensyvus gyvenimas.Kitur palei kelią: parduotuves, valgyklos “eatery“ Žmonės pasistatė namus toliau nuo kelio ,nes kiaurą parą mašinų staugimas kaip  ralyje .Nustebino klimatas Filipinuose: gruodis -sausis pasipylė gausus lietūs- flooding.

Filipinai- daugiausia rojus daiveriams,  nes visų salų struktūra panaši.vulkanines kilmės su staigiu šlaitu 200m nuo kranto.Ten kur rojus daiveriams.Snorkelintojams taip pat.Bet juos laivukai nori vezioti į salas uždirbti pinigėlio..

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s