Damo

Kuo skiriasi fizinė dvasinė kultūra nuo grubios fizinės veiklos.Šalia Shaolinio yra Damo kalnas a pie 1km aukscio.Į jį lipdavom mes studentai ir cemento nešikai,Ant kalno vyko statybos .Mums kalnas duoda sveikatą.-jiems ligas:baisios varikozės chr. bronhitas.
Svarbiausia balansas:E+I+B. O JIEMS-tai KANČIA O jie tame judėjime tik matė sunkų fizinį komponentą.
Tai ir yra holistika: ENERGIJA +INFORMACIJA(DVASIA)+KūNAS.Mes gi kaifavom nuo proceso fizinės sudedamosios,dvasinės ir energetinės.Tuo remiasi ir daosų specialus treningas..
Kiniečių filosofus

ypač daosus ypač domino,sveikatos,sveiko senėjimo klausimai.Varomoji jėga aišku buvo imperatoriai,kurių sveikata turėjo būt užtikrinta.Todėl jau prieš 2000m parašyti tomai apie tai.Baopucy,Czhanzanfen,Laotzu.Daosų tarpe taip pat buvo populiari nemirtingumo idėja-tiesa daugiau suprantama,kaip sveiko senėjimo.Gvildenamas ir sekso panaudojimo sveikatos stiprinimui klausimas.Daosinis judėjimas tęsiasi iki šių dienų.Tiesa Didysis Mao išžudė ištisas daosų mokyklas,suduodamas stiprų smūgį mokyklai.Dar ir Šiandien Udano kalnuose vienuolynuose aktyviai veikia daosai.Jie taip pat dalinasi kai kuriomis žiniomis su mumis europiečiais.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s