Moalboal (Filipinai)snorkelinimas

Nuostabus pusiasalis- rojus SNORKELINIMUI.Beveik visa šiaurinė pusiasalio pusė maždaug nuo Dolfin House vandenyje karaliauja koralai. Vis gerėjanti kokybė link Turtle house.

Beto kas patogu -koralai pasiekiami nuo kranto 100m .O tai labai svarbu,kai nesi priklausomas nuo laiveliu važiuojančių į salas ir imančių kokį 2000PHP už 3val.Čia kaip per savo plantacijas praplauki kokį 1.5 km kada nori, kiek nori.Kaip apibūdinti koralus: geriausiai tinka palyginimas s kopūstais -Kalafiorai,gūžiniai,Kalė,Savojos,Brokoliai,Briuselio ir dar ir dar.Ir atspalviai nuo gelsvos ,raudono ,net melsvi,žalių.Ir tt.O jau žuvys…Pasisekė, nes gavau 47dydžio lastus-  tiesa padėvėtus bet už simbolinę kainą.

(Savo geruosius lastus esu palikęs Majamyje, nes dabar keliauju tik su kuprine,o lastai sveria 5kg.) Dabar darbas vyksta sparčiau.


Pakrantė yra pasidalinta tarp daiveriu ir snorkelintoju.Pastarieji plaukia paviršiuje ir mato apačioje beplusancius daiverius.Kartais jie dirba ant kvadratinių platformų okeano dugne.Ten jie mokosi ,o po to išplaukia į plačiuosius vandenis.


Moalboale jau yra visa reikalinga turistui struktūra.Ir vietinės kavinės su gana sveikų maistu.Ypac nebloga žuvis- bunga(pienzuve).Daržoves: eggplants,okra .Virtuvė -įvairių šalių.pradedant Kinija,baigiant USA.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s